parallax layer

TAKMER SME PRIŠLI O VYNÁLEZ 21. STOROČIA

Nefungovalo to … Sklamaný a zahľadený na posledný prototyp, Erik Bernisson začal snívať. Mal to, čo nazval osvietením a jeho technici to nazvali nemožným nápadom …. Erik Bernisson sa rozhodol pre poslednú úpravu prototypu.

Pri jeho mnohoročných skúsenostiach vytvorenie trvalo len 20 minút a to všetko pred očami jeho technikov … A FUNGOVALO TO!

O pár mesiacov neskôr získal produkt prestížne ocenenie za inováciu a v marci 2008 bol predstavený na legendárnom autosalóne v Ženeve pod názvom: VULCANET. »

História

parallax layer

NEVERTE NAŠIM SLOVÁM …

Vulcanet? Je skvelý produkt, je to najefektívnejší čistiaci prostriedok, ktorý poznám, vyčistí mastný povrch, asfalt alebo čokoľvek, nezanecháva stopy. A navyše dodávané mikrovlákno je veľmi účinné na leštenie. Inými slovami, Vulcanet milujem!
– Tony Dol

Po každých mojich pretekoch je dôležitá starostlivosť o môj motocykel. Tak som použil utierky Vulcanet prvýkrát po jednom z mojich pretekov, kde bol môj motocykel obzvlášť znečistený (hmyz, stopy gumy, …). Od prvého použitia som bol ohúrený! Ako sa to mohlo stať? Skvelý produkt, ktorý šetrí čas. Odporúčam produkty Vulcanet všetkým!
– Katy Calmon

„Čistenie motocykla bez vody je na nič, nikdy to nebude fungovať. „Dobre, poď!“
„Ďakujem vám opäť Vulcanet, je skutočne veľkým potešením čistiť môj stroj teraz! Som fanúšik a odporúčam ho!“
– Florian Ducolombier‎

parallax layer

VULCANET SA STANE VAŠOU VÁŠŇOU

Viac o Vulcanete

parallax layer

SME TU! KONTAKTUJTE NÁS!

Môžete nám zavolať, poslať e-mail, stretnúť sa s nami …

0903 284 870 Kontakt Stretnime sa

parallax layer

OBCHOD

Kúpte naše produkty z nášho e-shopu alebo si nájdite predajňu vo Vašom okolí

E-shop Predajné miesta