ČASTO KLADENÉ OTÁZKY


Brzdové kotúče

Môžem čistiť brzdové kotúče pomocou Vulcanetu??

Vulcanet rozpúšťa nečistoty a usadeniny, ktoré vznikajú pri brzdení.

Áno, Vaše brzdové kotúče budú čisté. Po vyčistení kotúčov odporúčame niekoko krát zabrzdiť ako keby ste mali nové brzdové platničky.


Gumené tesnenia

Jedno z mojich vozidiel má suché gumené tesnenia. Môže to Vulcanet zlepšiť?

Keď použijete Vulcanet suchá rozdrobená guma sa zachytí do utierky a odstráni. Guma zostane matná a čistá. Keď prípravok zaschne na gume, použite mikrovlákno. Vulcanet gumové tesnenia ochráni

Pozor! Môže sa stať, že to budete musieť niekoľko krát zopakovať. Ale som si istý, že bude spokojný s výsledkom, ktorý po sebe zanechá Vulcanet.


Vyhrievané sklo

Môže sa tento výrobok používať na vyhrievané sklá (zjavná odolnosť)?

Áno, môže sa použiť na vyhrievané okná.


Zažltnuté svetlomety?

Je Vulcanet vhodný na svetlomety, ktoré časom zažltli?

Vulcanet zabráni zažltnutiu ak svetlomet ešte nie je zažltnutý. Zažltnutie je spôsobené UV žiarením. Vulcanet ochráni povrch pred UV žiarením. Žiaľ, keď je svetlomet už zažltnutý, Vulcanet už nepomôže. UV ho predbehlo.


Čo je zlé na vode a saponáte?

Nič, funguje to roky!

ALE, časy sa menia, rovnako ako technológia. A musíme sa tomu postaviť, nie je tu len mydlo a voda. Vulcanet je odmasťovač, šampón, silikónový lesk, leštič kovov, vosk, čistič kože, bez použitie hadice, špongie, rukavíc, atď.

Toto je skutočne produkt All-In-One a prichádza k Vám v jednom šikovnom balení – boxe.


Epoxidová farba

Chcel by som si kúpiť Vás produkt, na čistenie ráfikov, ktoré boli nafarbené epoxidovou farbou. Je to isté, že váš výrobok nepoškodí epoxidovú farbu?

Žiadny problém, Vulcanet nepoškodí epoxidovú farbu.


Karbón

Používam Vulcanet utierky, ale mám otázku týkajúcu sa karbónu (uhlíkového vlákna). Odporúčate utierky na čistenie častí výfuku z uhlíkového vlákna? Je to veľmi jemný materiál …

Veľmi dobrá otázka … Vulcanet efektívne vyčistí uhlíkové vlákna bez zmeny mechanického poškodenia, bez odstránenia živice, ktorá drží stlačené uhlíkové vlákna. Karbón je čistý.

S Vulcanetom my čistíme horské bicykle a cestné bicykle, karbonové rámy a ich karbónové aerodynamické časti, atď … potom tlmič … motor motocykla … ÁNO VŠETKO JE ČISTÉ!


Jedna utierka

Naozaj potrebujem len jednu utierku na vykonanie všetkej práce s čistetím?

Áno


Vulcanet 

Čo obsahuje Vulcanet?

Produkt obsahuje mnohoročné skúsenosti, tvrdú prácu a veľa tajomstiev! Niektorí ho môžu nazvať zázrak!


Ochranný film

Zanechá Vulcanet ochranný film?

Samozrejme, že chráni povrch. Vyskúšajte tento test: Vyčistite polovicu vášho stroja, položte ruku najprv na neošetrenú časť a potom na ošetrovanú časť.

Rozdiel Vám vyrazí dych!

Alebo postriekajte vodou aj jednu aj druhú stranu Vášho stroja a budete vidieť rozdiel.


Ako sa používa Vulcanet?

Začnite s vlhkými utierkami z boxu. Čistíme vozidlo. Každý povrch čistíme z vrchu na dol. Začnite s najčistejším povrchom, na záver si nechajte najviac znečistené časti vozidla. Pretože aj keď je utierka znečistená, stále čistí. Keď utierka začne byť suchá, zvážte novú utierku, aby ste predišli presúvaniu znečistených častíc z utierky na povrch. Pokiaľ ide o „tvrdohlavú špinu“ a asfalt, najskôr utrite utierkou povrch, nechajte krátko pôsobiť a opäť utierkou prejdite povrch, aby ste špinu a asfalt odstránil z povrchu. Keď je povrch čistý a ešte vlhký (nenechajte ho zaschnúť), použite mikrovlákno na vyleštenie (aktiváciu živíc).

 

 


Škodlivosť

Je Vulcanet škodlivý, mal by som používať rukavice?

Nie! Keby bol škodlivý, z nášho tímu by sa stali tučniaci (boli by sme bez rúk). Vykonávame tisíce demonštrácií bez rukavíc. * Upozornenie .. V spoločnosti Vulcanet máme zmysel pre humor!


Asfalt a zaschnutý olej

Vulcanet skutočne odstraňuje asfalt a zaschnutý olej?

Áno, vyskúšaj!


Silikón

Obsahuje Vulcanet silikón?

Praktický test: Na časť, ktorú ste vyčistili Vulcanetom nalepte lepiacu pásku. Drží? To znamená, že neobsahuje žiaden silikón.


Mušky, hmyz

Priťahuje Vulcanet mušky?

Nie … máte ďalšie otázky?


Cena

Nie je Vulcanet drahý?

Mali by ste vedieť, že Vulcanet je najlacnejší výrobok na trhu.

Všetky testy v tlači dokazujú, že Vulcanet je dokonalým čistiacim produktom, ktorý kombinuje efektívnosť mnohých produktov naraz, All-in-one. Znamená to, že nie je „lacný“ na výrobu. Každý box vyčistí motocykel 30 – 40 krát alebo váš automobil 12 krát.

Pri použití starých produktov ste určite zistili koľko výrobkov ste museli kúpiť a za akú cenu, aby ste dosiahli podobný výsledok.

Vulcanet má v skutočnosti veľkú hodnotu.


Mikrovlákno

Môžem použiť iné mikrovlákno ako dodané?

Áno aj nie. Áno, na moment dosiahne brilantný efekt. Ale … aj nie, pretože koncept, dizajn a zloženie mikrovlákna boli navrhnuté špeciálne na dosiahnutie optimálneho výsledku s Vulcanetom.


Čistenie na slnku

Môžem čistiť na slnku?

Áno, okamžite použite mikrovlákno na polymerizáciu Vulcanetu ešte predtým, ako slnko ho odparí. Pozrite si niektoré z našich videí na webových stránkach.


Jednoduché čistenie

Zdá sa, že čím viac používam Vulcanet na čistenie, tým ľahšie je opätovné čistenie. Je to pravda?

Áno je! Bonusom je, že potom používate Vulcanet menej. Vulcanet pokrýva a chráni povrch, čím odpudzuje nečistoty a špinu. Vaša ďalšia aplikácia Vulcanetu potom pracuje na povrchu, o ktorý sa starala predtým. Znamená to menej úsilia pre Vás a menej časté používanie produktu.


Vyhnite sa poškriabaniu

Vulcanet zabraňuje vzniku škrabancov?

 

Áno, najmä mikroškrabancom, sami sme fanatici a nadšenci čistenia. Chceme sa starať o vaše stroje ako keby boli naše.

 


Škrabance

Zničí Vulcanet lak?

Nie, zvlášť nie po tom, ak ste vozidlo vyčistili. Vulcanet iba vyčistí a ochráni. Ak je povrch silne znečistený sedimentami alebo bahnom bude rýchlejšie, bezpečnejšie a nákladovo efektívnejšie, ak vozidlo najskôr opláchnete a vysušíte.


Dátum spotreby

Chcela by som vedieť, či na boxe Vulcanet s 80 utierkami existuje dátum spotreby? V podstate, ak si kúpim dva alebo tri boxy a na konci dvoch rokov začnem používať tretí box, bude rovnako efektívny?

 

Áno, ak uskladnite box mimo tepla, zostane v takej istej kvalite ako ste ho kúpili.


Dátum spotreby

Sú utierky Vulcanet s dátumom exspirácie alebo nie?

Vôbec nie, len sa vyhnite umiestňovaniu boxu na teplom mieste, napríklad nad radiátorom, mohlo by nastať odparovanie.


Lesk

Používam Vulcanet, s ktorým som veľmi spokojný.

Tento výrobok je schopný leštiť. Avšak leštiace výrobky, ktoré som už používal mi poškodili farbu abráziou. Je to aj prípad Vulcanetu?

Princíp leštenia s Vulcanetom nie je na princípe abrazíva alebo brúsenia (ako s voskami), extrakcia vyblednutého náteru sa vykonáva „penetráciou a namočením“.


Prečo by som mal použiť Vulcanet a nie iný bezvodný systém?

A) Náš výrobok čistí a chráni a na rozdiel od iných výrobkov, Vulcanet je vhodný aj na gumu a môže byť použitý aj na čistenie prilby a kože.

B) Používame trojstupňový systém. Utierku na zachytenie nečistôt, je to riešenie na očistenie všetkého čo potrebujete a mikrovlákno na polymerizáciu roztoku a vytvorenie ochrannej bariéry. Zachytená špina je odstránená utierkou a neukladá sa do mikrovlákna.

C) Pomer ceny a kvality je na nezaplatenie, pretože dokážete s jedným balením Vulcanetu vyčistiť viac ako 30 motocyklov a viac ako tucet áut. Iné produkty Vám neponúknu takýto pomer ceny a kvality.

D) Naša história – robíme to od roku 2008 a neustále sme vylepšovali náš produkt na to, čím je teraz. Takže dostanete hotový, odskúšaný a overený produkt a nie nový produkt, ktorý si stále vyžaduje vylepšenia.

E) Vlastnosti – dokonalý, rýchly, proste bezkonkurenčný.

F) Náš výrobok sa vyrába vo Francúzsku podľa prísnych európskych noriem. Nie je to výrobok z Číny, kde by distribútor nemal dostatok kontroly nad použitými chemikáliami, odkiaľ pochádzajú alebo kto ich dodáva a kto ich mieša.

G) Sme medzinárodná značka pôsobiaca v celej Európe a na Strednom východe.


Veterán

Rád by som použil Vulcanet na mojom veteráne. Chcem odstrániť predchádzajúcu silikónovú ochranu.

Ako odstránim silikón?

Ak chcete odstrániť silikón z karosérie a použiť Vulcanet, najprv musíte odstrániť silikón, povrch musí byť bezchybne očistený.

Silikón odstránite nasledovne: Do vedra s teplou vodou pridáte ocot v pomere 1 – 2 poháre (2dcl) na 10 litrov vody. Po umytí a vysušení môžete aplikovať Vulcanet.


Lesklá farba

Používa sa utierka iba na lesklú farbu?

Dobrá otázka …

Lesklá bude lesklá, matná bude matná.

To je mágia.

Dajte si pozor len na jednu vec a tou čistota mikrovlákna.

Dovoľte mi vysvetliť: Keď po vyčistení povrchu utierkou prejdete povrch mikrovláknom, pri pohybe mikrovlákna tam a späť na matnom povrchu sa dotknite povrchu prstami.

Na povrchu by nemali zostať viditeľné otlačky vašich prstov.

Ak zostali viditeľné, tak vaše mikrovlákno je znečistené a mali by ste oprať v práčke pri 40 °C bez použitia aviváže.

Pre matné povrchy musí byť mikrovlákno dokonale čisté.


Suché utierky

Moje utierky sú mierne vysušené, čo môžem urobiť, aby som tomu zabránil?

Suché utierky: Vulcanet nevysychavá, okrem prípadov, keď ho položíte na radiátor

Ak ich máte v boxe, s uzavretým vekom! Na dne boxu je zásobník roztoku, ktorý zabraňuje vysychaniu počas bežného používania a otvárania. Otočte box hore dnom na 2 – 3 sekundy.


Mikrovlákno

Čo sa týka mikrovlákna, používa sa jedna strana skorej pred použitím druhej strany? Najprv jedna strana a potom druhá?

Obidve strany majú rovnaký účinok na polymerizáciu Vulcanetových živíc.


Mikrovlákno

Kedy by som mal oprať mikrovlákno?

Veľmi jednoducho, náš skvelý produkt sa stará o vášho koníčka a radosť pri práci. Prvotriedne mikrovlákno je dôležitou súčasťou vašej radosti pri práci, takže je dôležité, aby ste ju raz za čas oprali./span>


Pranie mikrovlákna 

Ako by som mal prať mikrovlákno?

Vyprať v práčke pri teplote 40 ° C a sušiť na vzduchu, nepoužívajte sušičku.


Biele pruhy

Objavili sa mi biele pruhy ako hmla na oknách, 24 hodín po čistení pomocou Vulcanetu

Mikrovlákna ste použili príliš rýchlo, produkt sa na povrchu nedostatočne polymerizoval. Použite mikrovlákno ešte raz.


Vyschnutie

Môžu Vulcanet utierky v boxe vyschnúť?

Áno, ak neumiestnite červenú krytku na otvor obalu pred uzatvorením mikrovlákna v uzávere. Alebo ak umiestnite box na radiátor. (Čo však nie je dobrý nápad!))


Počet utierok

Koľko utierok Vulcanet je v jednom boxe?

Medzi 85 a 88.


Karoséria – prach 

Je možné použiť Vulcanet na karosériu na ktorej sa nachádza prach?

Áno, musíte starostlivo aplikovať Vulcanet bez trenia. Vulcanet obklopí zrnká prachu, zachytí ich vo svojej štruktúre. Akonáhle je povrch klzký, môžete jemne trieť. Vlákna obaľujú častice a čistiaci roztok premení častice na mäkkú guľôčku.


Čistenie od hliny 

Môžem očistiť povrch zašpinený hlinou s Vulcanetom?

Áno, ak chceme vyhodiť peniaze von oknom.