parallax layer

TAKMER SME PRIŠLI O VYNÁLEZ 21. STOROČIA

Nefungovalo to … Sklamaný a zahľadený na posledný prototyp, Erik Bernisson začal snívať. Mal to, čo nazval osvietením a jeho technici to nazvali nemožným nápadom …. Erik Bernisson sa rozhodol pre poslednú úpravu prototypu.

Pri jeho mnohoročných skúsenostiach vytvorenie trvalo len 20 minút a to všetko pred očami jeho technikov … A FUNGOVALO TO!

O pár mesiacov neskôr získal produkt prestížne ocenenie za inováciu a v marci 2008 bol predstavený na legendárnom autosalóne v Ženeve pod názvom: VULCANET. »

História

parallax layer

NEVERTE NAŠIM SLOVÁM …

Vulcanet? Je skvelý produkt, je to najefektívnejší čistiaci prostriedok, ktorý poznám, vyčistí mastný povrch, asfalt alebo čokoľvek, nezanecháva stopy. A navyše dodávané mikrovlákno je veľmi účinné na leštenie. Inými slovami, Vulcanet milujem!
– Tony Dol

Objavil som VULCANET náhodou počas veľtrhu. Po analýze a mnohých testoch na veteránoch, pretekárskych autách, motocykloch a dokonca aj na nerezovej kuchynskej linke, musím priznať, že som nebol oklamaný. Používam ho všade, okná, interiér, karoséria, chróm, hliník, atď. Skrátka som VEĽKÝ FANÚŠIK VULCANET.
– Pascal Drot

Testoval som Vulcanet utierky na mojom čiernom Audi A5, najprv som mal vnútorny strach z mikro-škrabancov na karosérii. A výsledok nie je zlý, najmä keď nemám prístup k vode a mám len málo času venovať sa čisteniu. Funguje skvelo, odstraňuje hmyz, čistí rýchlo a bez škrabancov. Takže Vulcanet je skvelý!
– Malodi

parallax layer

VULCANET SA STANE VAŠOU VÁŠŇOU

Viac o Vulcanete

parallax layer

SME TU! KONTAKTUJTE NÁS!

Môžete nám zavolať, poslať e-mail, stretnúť sa s nami …

0903 284 870 Kontakt Stretnime sa

parallax layer

OBCHOD

Kúpte naše produkty z nášho e-shopu alebo si nájdite predajňu vo Vašom okolí

E-shop Predajné miesta